PĂUNEL DARIA S.R.L.

Înființată în 2019 (7 ani) · Sat Alimăneşti Com. Izvoarele, județul OLT

CUI 41132602· J28/680/2019

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
▼ 100%
Profit net (2025)
0 lei
▼ 100%
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
7 ani

Date de identificare

CUI
41132602
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J28/680/2019
Plătitor TVA
Da
Data înființării
17/05/2019
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Stadionului 1, Sat Alimăneşti Com. Izvoarele, județul OLT
CAEN principal
4673, Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare

Descrierea firmei PĂUNEL DARIA S.R.L.

PĂUNEL DARIA S.R.L., din Sat Alimăneşti Com. Izvoarele, CUI 41132602, Înființată în 2019. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4673, Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

PĂUNEL DARIA S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma PĂUNEL DARIA S.R.L.

PĂUNEL DARIA S.R.L. are 2 asociați și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
U.E.C. AsociatU.I. AsociatU.E.C. AdministratorU.I. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre PĂUNEL DARIA S.R.L.

Ce cifră de afaceri are PĂUNEL DARIA S.R.L.?

În anul 2025, PĂUNEL DARIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma PĂUNEL DARIA S.R.L.?

PĂUNEL DARIA S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2019.

Ce activitate are PĂUNEL DARIA S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4673, Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare.