PAS PLUS S.R.L.
Înființată în 2009 (17 ani) · Sat Gilău Com. Gilău, județul CLUJ
CUI 25934558· J12/1668/2009
Date de identificare
- CUI
- 25934558
- Stare
- SUSPENDATA
- Nr. Reg. Com.
- J12/1668/2009
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 25/08/2009
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Sat Gilău Com. Gilău, județul CLUJ
- CAEN principal
- 4711, Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
Descrierea firmei PAS PLUS S.R.L.
PAS PLUS S.R.L., din Sat Gilău Com. Gilău, CUI 25934558, Înființată în 2009. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4711, Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun. În anul 2018, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.
PAS PLUS S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma PAS PLUS S.R.L.
PAS PLUS S.R.L. are 0 asociați și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul CLUJ.
Întrebări frecvente despre PAS PLUS S.R.L.
Ce cifră de afaceri are PAS PLUS S.R.L.?
În anul 2018, PAS PLUS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.
Este activă firma PAS PLUS S.R.L.?
PAS PLUS S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea SUSPENDATA, înființată în 2009.
Ce activitate are PAS PLUS S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4711, Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun.
