P.A. GREEN TECH ENERGY ARAD S.R.L.
Înființată în 2020 (6 ani) · Mun. Arad, județul ARAD
CUI 42946595· J02/959/2020
Date de identificare
- CUI
- 42946595
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J02/959/2020
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 20/08/2020
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Abatorului 10, Mun. Arad, județul ARAD
- CAEN principal
- 3511, Producţia de energie electrică
Descrierea firmei P.A. GREEN TECH ENERGY ARAD S.R.L.
P.A. GREEN TECH ENERGY ARAD S.R.L., din Mun. Arad, CUI 42946595, Înființată în 2020. Are ca obiect principal de activitate CAEN 3511, Producţia de energie electrică. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 441 lei și 0 angajați.
P.A. GREEN TECH ENERGY ARAD S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma P.A. GREEN TECH ENERGY ARAD S.R.L.
P.A. GREEN TECH ENERGY ARAD S.R.L. are 2 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul ARAD.
Întrebări frecvente despre P.A. GREEN TECH ENERGY ARAD S.R.L.
Ce cifră de afaceri are P.A. GREEN TECH ENERGY ARAD S.R.L.?
În anul 2025, P.A. GREEN TECH ENERGY ARAD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.
Este activă firma P.A. GREEN TECH ENERGY ARAD S.R.L.?
P.A. GREEN TECH ENERGY ARAD S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2020.
Ce activitate are P.A. GREEN TECH ENERGY ARAD S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 3511, Producţia de energie electrică.
