OLTPRINT HOLDING SRL
Înființată în 2011 (15 ani) · Mun. Craiova, județul DOLJ
CUI 27974788· J2011000149169
Date de identificare
- CUI
- 27974788
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2011000149169
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 02/02/2011
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Caracal 107, Mun. Craiova, județul DOLJ
- CAEN principal
- 4690, Comerţ cu ridicata nespecializat
Descrierea firmei OLTPRINT HOLDING SRL
OLTPRINT HOLDING SRL, din Mun. Craiova, CUI 27974788, Înființată în 2011. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4690, Comerţ cu ridicata nespecializat. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1,4 mil lei, cu un profit net de 195,9 mii lei și 0 angajați.
OLTPRINT HOLDING SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma OLTPRINT HOLDING SRL
OLTPRINT HOLDING SRL are 2 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul DOLJ.
Întrebări frecvente despre OLTPRINT HOLDING SRL
Ce cifră de afaceri are OLTPRINT HOLDING SRL?
În anul 2025, OLTPRINT HOLDING SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,4 mil lei.
Este activă firma OLTPRINT HOLDING SRL?
OLTPRINT HOLDING SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2011.
Ce activitate are OLTPRINT HOLDING SRL?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4690, Comerţ cu ridicata nespecializat.
