OLESYA EXPRESS SERVICES SRL

Înființată în 2010 (16 ani) · Sector 1 Mun. Bucureşti, județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CUI 26625593· J2010002451403

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
8,6 mil lei
▲ 4%
Profit net (2025)
-299,8 mii lei
▲ 20,8%
Număr de angajați 2025
17
Vechimea firmei
16 ani

Date de identificare

CUI
26625593
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2010002451403
Plătitor TVA
Da
Data înființării
09/03/2010
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Grigore Mora 37, Sector 1 Mun. Bucureşti, județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI
CAEN principal
5630, Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

Descrierea firmei OLESYA EXPRESS SERVICES SRL

OLESYA EXPRESS SERVICES SRL, din Sector 1 Mun. Bucureşti, CUI 26625593, Înființată în 2010. Are ca obiect principal de activitate CAEN 5630, Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 8,6 mil lei, cu o pierdere netă de 299,8 mii lei și 17 angajați.

OLESYA EXPRESS SERVICES SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma OLESYA EXPRESS SERVICES SRL

OLESYA EXPRESS SERVICES SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
P.H.L. AsociatO.V. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre OLESYA EXPRESS SERVICES SRL

Ce cifră de afaceri are OLESYA EXPRESS SERVICES SRL?

În anul 2025, OLESYA EXPRESS SERVICES SRL a raportat o cifră de afaceri de 8,6 mil lei.

Este activă firma OLESYA EXPRESS SERVICES SRL?

OLESYA EXPRESS SERVICES SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2010.

Ce activitate are OLESYA EXPRESS SERVICES SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 5630, Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.