NURO TEXTIL S.R.L.

Înființată în 2019 (7 ani) · Sat Fundeni Com. Dobroeşti, județul ILFOV

CUI 40518924· J23/1202/2024

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
147,6 mii lei
▼ 44,4%
Profit net (2025)
0 lei
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
7 ani

Date de identificare

CUI
40518924
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J23/1202/2024
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
30/01/2019
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Piersicului 13-15, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, județul ILFOV
CAEN principal
4641, Comerţ cu ridicata al produselor textile

Descrierea firmei NURO TEXTIL S.R.L.

NURO TEXTIL S.R.L., din Sat Fundeni Com. Dobroeşti, CUI 40518924, Înființată în 2019. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4641, Comerţ cu ridicata al produselor textile. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 147,6 mii lei, cu un profit net de 0 lei și 1 angajați.

NURO TEXTIL S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma NURO TEXTIL S.R.L.

NURO TEXTIL S.R.L. are 1 asociat și 0 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
D.N. Asociat

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre NURO TEXTIL S.R.L.

Ce cifră de afaceri are NURO TEXTIL S.R.L.?

În anul 2025, NURO TEXTIL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 147,6 mii lei.

Este activă firma NURO TEXTIL S.R.L.?

NURO TEXTIL S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2019.

Ce activitate are NURO TEXTIL S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4641, Comerţ cu ridicata al produselor textile.