NĂSTASE CONSTRUCT SERV SRL

Înființată în 2008 (18 ani) · Sat Coşereni Com. Coşereni, județul IALOMIŢA

CUI 23118693· J21/45/2008

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
3,2 mii lei
9,2%
Profit net (2025)
12,7 mii lei
332,8%
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
18 ani

Date de identificare

CUI
23118693
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J21/45/2008
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
25/01/2008
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Calea Bucureşti 84, Sat Coşereni Com. Coşereni, județul IALOMIŢA
CAEN principal
4520, Întreţinerea şi repararea autovehiculelor

Descrierea firmei NĂSTASE CONSTRUCT SERV SRL

NĂSTASE CONSTRUCT SERV SRL, din Sat Coşereni Com. Coşereni, CUI 23118693, Înființată în 2008. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4520, Întreţinerea şi repararea autovehiculelor. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 3,2 mii lei, cu un profit net de 12,7 mii lei și 0 angajați.

NĂSTASE CONSTRUCT SERV SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma NĂSTASE CONSTRUCT SERV SRL

NĂSTASE CONSTRUCT SERV SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
N.P. AsociatN.P. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre NĂSTASE CONSTRUCT SERV SRL

Ce cifră de afaceri are NĂSTASE CONSTRUCT SERV SRL?

În anul 2025, NĂSTASE CONSTRUCT SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 3,2 mii lei.

Este activă firma NĂSTASE CONSTRUCT SERV SRL?

NĂSTASE CONSTRUCT SERV SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2008.

Ce activitate are NĂSTASE CONSTRUCT SERV SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4520, Întreţinerea şi repararea autovehiculelor.