MORAR S COR NIC S.R.L.

Înființată în 1998 (28 ani) · Mun. Deva, județul HUNEDOARA

CUI 10467721· J20/272/1998

SUSPENDATANEPLĂTITOR TVAINACTIVĂ FISCAL
Cifra de afaceri (2009)
13,2 mii lei
▼ 7,6%
Profit net (2009)
-4,5 mii lei
▼ 3.256,3%
Număr de angajați 2009
0
Vechimea firmei
28 ani

Date de identificare

CUI
10467721
Stare
SUSPENDATA
Nr. Reg. Com.
J20/272/1998
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
24/04/1998
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Liliacului, Mun. Deva, județul HUNEDOARA
CAEN principal
5222, Activităţi de servicii anexe transporturilor pe apă

Descrierea firmei MORAR S COR NIC S.R.L.

MORAR S COR NIC S.R.L., din Mun. Deva, CUI 10467721, Înființată în 1998. Are ca obiect principal de activitate CAEN 5222, Activităţi de servicii anexe transporturilor pe apă. În anul 2009, cifra de afaceri a fost de 13,2 mii lei, cu o pierdere netă de 4,5 mii lei și 0 angajați.

MORAR S COR NIC S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma MORAR S COR NIC S.R.L.

MORAR S COR NIC S.R.L. are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
M.V.S. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Firme similare

Firme cu același cod CAEN din județul HUNEDOARA.

Întrebări frecvente despre MORAR S COR NIC S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MORAR S COR NIC S.R.L.?

În anul 2009, MORAR S COR NIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13,2 mii lei.

Este activă firma MORAR S COR NIC S.R.L.?

MORAR S COR NIC S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea SUSPENDATA, înființată în 1998.

Ce activitate are MORAR S COR NIC S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 5222, Activităţi de servicii anexe transporturilor pe apă.