MONTINOR SRL

Înființată în 2017 (9 ani) · Mun. Oradea, județul BIHOR

CUI 38067407· J05/2291/2017

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
280,7 mii lei
6,5%
Profit net (2025)
8,5 mii lei
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
9 ani

Date de identificare

CUI
38067407
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J05/2291/2017
Plătitor TVA
Da
Data înființării
04/08/2017
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Iosif Vulcan 8, Mun. Oradea, județul BIHOR
CAEN principal
2511, Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice

Descrierea firmei MONTINOR SRL

MONTINOR SRL, din Mun. Oradea, CUI 38067407, Înființată în 2017. Are ca obiect principal de activitate CAEN 2511, Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 280,7 mii lei, cu un profit net de 8,5 mii lei și 1 angajați.

MONTINOR SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma MONTINOR SRL

MONTINOR SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
V.N. AsociatV.N. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre MONTINOR SRL

Ce cifră de afaceri are MONTINOR SRL?

În anul 2025, MONTINOR SRL a raportat o cifră de afaceri de 280,7 mii lei.

Este activă firma MONTINOR SRL?

MONTINOR SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2017.

Ce activitate are MONTINOR SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 2511, Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice.