MONASIL COMIMPEX SRL
Înființată în 1993 (33 ani) · Mun. Piatra Neamţ, județul NEAMŢ
CUI 4817644· J1993001894277
Date de identificare
- CUI
- 4817644
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J1993001894277
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 27/10/1993
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Dimitrie Leonida 25, Mun. Piatra Neamţ, județul NEAMŢ
- CAEN principal
- 6820, Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Descrierea firmei MONASIL COMIMPEX SRL
MONASIL COMIMPEX SRL, din Mun. Piatra Neamţ, CUI 4817644, Înființată în 1993. Are ca obiect principal de activitate CAEN 6820, Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 167,1 mii lei, cu un profit net de 71,2 mii lei și 0 angajați.
MONASIL COMIMPEX SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma MONASIL COMIMPEX SRL
MONASIL COMIMPEX SRL are 2 asociați și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul NEAMŢ.
Întrebări frecvente despre MONASIL COMIMPEX SRL
Ce cifră de afaceri are MONASIL COMIMPEX SRL?
În anul 2025, MONASIL COMIMPEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 167,1 mii lei.
Este activă firma MONASIL COMIMPEX SRL?
MONASIL COMIMPEX SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 1993.
Ce activitate are MONASIL COMIMPEX SRL?
Obiectul principal de activitate este CAEN 6820, Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
