MIRIX IMPORT EXPORT SRL
Înființată în 2012 (14 ani) · Mun. Turda, județul CLUJ
CUI 30539890· J12/2165/2012
Date de identificare
- CUI
- 30539890
- Stare
- SUSPENDATA
- Nr. Reg. Com.
- J12/2165/2012
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 10/08/2012
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Dr. Ioan Raţiu 17, Mun. Turda, județul CLUJ
- CAEN principal
- 4520, Întreţinerea şi repararea autovehiculelor
Descrierea firmei MIRIX IMPORT EXPORT SRL
MIRIX IMPORT EXPORT SRL, din Mun. Turda, CUI 30539890, Înființată în 2012. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4520, Întreţinerea şi repararea autovehiculelor. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.
MIRIX IMPORT EXPORT SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma MIRIX IMPORT EXPORT SRL
MIRIX IMPORT EXPORT SRL are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul CLUJ.
Întrebări frecvente despre MIRIX IMPORT EXPORT SRL
Ce cifră de afaceri are MIRIX IMPORT EXPORT SRL?
În anul 2025, MIRIX IMPORT EXPORT SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.
Este activă firma MIRIX IMPORT EXPORT SRL?
MIRIX IMPORT EXPORT SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea SUSPENDATA, înființată în 2012.
Ce activitate are MIRIX IMPORT EXPORT SRL?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4520, Întreţinerea şi repararea autovehiculelor.
