MINARDI SRL

Înființată în 2003 (23 ani) · Mun. Slatina, județul OLT

CUI 15629751· J2003000505289

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
36,2 mii lei
▼ 34,4%
Profit net (2025)
-1,8 mii lei
▼ 127,4%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
23 ani

Date de identificare

CUI
15629751
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2003000505289
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
30/07/2003
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Aleea Plopilor, Mun. Slatina, județul OLT
CAEN principal
4933, Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Descrierea firmei MINARDI SRL

MINARDI SRL, din Mun. Slatina, CUI 15629751, Înființată în 2003. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4933, Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 36,2 mii lei, cu o pierdere netă de 1,8 mii lei și 1 angajați.

MINARDI SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma MINARDI SRL

MINARDI SRL are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
G.T. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre MINARDI SRL

Ce cifră de afaceri are MINARDI SRL?

În anul 2025, MINARDI SRL a raportat o cifră de afaceri de 36,2 mii lei.

Este activă firma MINARDI SRL?

MINARDI SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2003.

Ce activitate are MINARDI SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4933, Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă.