M.I. SMART WATER SRL

Înființată în 2017 (9 ani) · Sat Podu Oltului Com. Hărman, județul BRAŞOV

CUI 37477735· J08/1014/2017

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2024)
0 lei
Profit net (2024)
0 lei
Număr de angajați 2024
0
Vechimea firmei
9 ani

Date de identificare

CUI
37477735
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J08/1014/2017
Plătitor TVA
Nu, cod TVA intracomunitar RO37896954
Data înființării
28/04/2017
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Principală 1131F, Sat Podu Oltului Com. Hărman, județul BRAŞOV
CAEN principal
4619, Intermedieri în comerţul cu produse diverse

Descrierea firmei M.I. SMART WATER SRL

M.I. SMART WATER SRL, din Sat Podu Oltului Com. Hărman, CUI 37477735, Înființată în 2017. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4619, Intermedieri în comerţul cu produse diverse. În anul 2024, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

M.I. SMART WATER SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma M.I. SMART WATER SRL

M.I. SMART WATER SRL are 2 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
M.I. AsociatT.M.C. AsociatT.M.C. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre M.I. SMART WATER SRL

Ce cifră de afaceri are M.I. SMART WATER SRL?

În anul 2024, M.I. SMART WATER SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma M.I. SMART WATER SRL?

M.I. SMART WATER SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2017.

Ce activitate are M.I. SMART WATER SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4619, Intermedieri în comerţul cu produse diverse.