MG BODY LINE SRL

Înființată în 2015 (11 ani) · Sector 2 Mun. Bucureşti, județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CUI 35064074· J40/11881/2015

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
209,1 mii lei
▼ 18,2%
Profit net (2025)
63,5 mii lei
▲ 184,4%
Număr de angajați 2025
2
Vechimea firmei
11 ani

Date de identificare

CUI
35064074
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J40/11881/2015
Plătitor TVA
Nu, cod TVA intracomunitar RO53881998
Data înființării
29/09/2015
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Dâmbovicioara 6-8, Sector 2 Mun. Bucureşti, județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI
CAEN principal
9604, Activităţi de întreţinere corporală

Descrierea firmei MG BODY LINE SRL

MG BODY LINE SRL, din Sector 2 Mun. Bucureşti, CUI 35064074, Înființată în 2015. Are ca obiect principal de activitate CAEN 9604, Activităţi de întreţinere corporală. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 209,1 mii lei, cu un profit net de 63,5 mii lei și 2 angajați.

MG BODY LINE SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma MG BODY LINE SRL

MG BODY LINE SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
G.F.M. AsociatG.F.M. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre MG BODY LINE SRL

Ce cifră de afaceri are MG BODY LINE SRL?

În anul 2025, MG BODY LINE SRL a raportat o cifră de afaceri de 209,1 mii lei.

Este activă firma MG BODY LINE SRL?

MG BODY LINE SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2015.

Ce activitate are MG BODY LINE SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 9604, Activităţi de întreţinere corporală.