MEKONSM CONSULTING SRL

Înființată în 2009 (17 ani) · Mun. Arad, județul ARAD

CUI 25566960· J02/110/2015

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
2,3 mil lei
8,5%
Profit net (2025)
79,8 mii lei
54,2%
Număr de angajați 2025
2
Vechimea firmei
17 ani

Date de identificare

CUI
25566960
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J02/110/2015
Plătitor TVA
Da
Data înființării
19/05/2009
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Bld. Revoluţiei 67, Mun. Arad, județul ARAD
CAEN principal
5221, Activităţi de servicii anexe pentru transporturi terestre

Descrierea firmei MEKONSM CONSULTING SRL

MEKONSM CONSULTING SRL, din Mun. Arad, CUI 25566960, Înființată în 2009. Are ca obiect principal de activitate CAEN 5221, Activităţi de servicii anexe pentru transporturi terestre. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 2,3 mil lei, cu un profit net de 79,8 mii lei și 2 angajați.

MEKONSM CONSULTING SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma MEKONSM CONSULTING SRL

MEKONSM CONSULTING SRL are 1 asociat și 0 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
N.I. Asociat

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre MEKONSM CONSULTING SRL

Ce cifră de afaceri are MEKONSM CONSULTING SRL?

În anul 2025, MEKONSM CONSULTING SRL a raportat o cifră de afaceri de 2,3 mil lei.

Este activă firma MEKONSM CONSULTING SRL?

MEKONSM CONSULTING SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2009.

Ce activitate are MEKONSM CONSULTING SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 5221, Activităţi de servicii anexe pentru transporturi terestre.