MECHSERV EXPERT S.R.L.
Înființată în 2022 (4 ani) · Sat Mirceştii Noi Com. Vânători, județul VRANCEA
CUI 46617803· J39/810/2022
Date de identificare
- CUI
- 46617803
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J39/810/2022
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 09/08/2022
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. PRIMĂVERII 89, Sat Mirceştii Noi Com. Vânători, județul VRANCEA
- CAEN principal
- 3312, Repararea maşinilor
Descrierea firmei MECHSERV EXPERT S.R.L.
MECHSERV EXPERT S.R.L., din Sat Mirceştii Noi Com. Vânători, CUI 46617803, Înființată în 2022. Are ca obiect principal de activitate CAEN 3312, Repararea maşinilor. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu o pierdere netă de 130 lei și 0 angajați.
MECHSERV EXPERT S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma MECHSERV EXPERT S.R.L.
MECHSERV EXPERT S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul VRANCEA.
Întrebări frecvente despre MECHSERV EXPERT S.R.L.
Ce cifră de afaceri are MECHSERV EXPERT S.R.L.?
În anul 2025, MECHSERV EXPERT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.
Este activă firma MECHSERV EXPERT S.R.L.?
MECHSERV EXPERT S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2022.
Ce activitate are MECHSERV EXPERT S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 3312, Repararea maşinilor.
