MECH LUXE DYNAMICS AXV S.R.L.
Înființată în 2025 (1 ani) · Sat Miceşti Com. Miceşti, județul ARGEŞ
CUI 51408684· J2025016403007
Date de identificare
- CUI
- 51408684
- Stare
- RADIATA
- Nr. Reg. Com.
- J2025016403007
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 06/03/2025
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Sat Miceşti Com. Miceşti, județul ARGEŞ
- CAEN principal
- 4782, Comerţ cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei şi încălţămintei efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe
Descrierea firmei MECH LUXE DYNAMICS AXV S.R.L.
MECH LUXE DYNAMICS AXV S.R.L., din Sat Miceşti Com. Miceşti, CUI 51408684, Înființată în 2025. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4782, Comerţ cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei şi încălţămintei efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu o pierdere netă de 2,8 mii lei și 0 angajați.
MECH LUXE DYNAMICS AXV S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma MECH LUXE DYNAMICS AXV S.R.L.
MECH LUXE DYNAMICS AXV S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul ARGEŞ.
Întrebări frecvente despre MECH LUXE DYNAMICS AXV S.R.L.
Ce cifră de afaceri are MECH LUXE DYNAMICS AXV S.R.L.?
În anul 2025, MECH LUXE DYNAMICS AXV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.
Este activă firma MECH LUXE DYNAMICS AXV S.R.L.?
MECH LUXE DYNAMICS AXV S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea RADIATA, înființată în 2025.
Ce activitate are MECH LUXE DYNAMICS AXV S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4782, Comerţ cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei şi încălţămintei efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe.
