MAZE TRANSILVANIA S.R.L.
Înființată în 2021 (5 ani) · Sat Floreşti Com. Floreşti, județul CLUJ
CUI 45061229· J2021004890123
Date de identificare
- CUI
- 45061229
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2021004890123
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 14/10/2021
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Urusagului 107D, Sat Floreşti Com. Floreşti, județul CLUJ
- CAEN principal
- 8121, Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
Descrierea firmei MAZE TRANSILVANIA S.R.L.
MAZE TRANSILVANIA S.R.L., din Sat Floreşti Com. Floreşti, CUI 45061229, Înființată în 2021. Are ca obiect principal de activitate CAEN 8121, Activităţi generale de curăţenie a clădirilor. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 142,3 mii lei, cu un profit net de 13,8 mii lei și 2 angajați.
MAZE TRANSILVANIA S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma MAZE TRANSILVANIA S.R.L.
MAZE TRANSILVANIA S.R.L. are 2 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul CLUJ.
Întrebări frecvente despre MAZE TRANSILVANIA S.R.L.
Ce cifră de afaceri are MAZE TRANSILVANIA S.R.L.?
În anul 2025, MAZE TRANSILVANIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 142,3 mii lei.
Este activă firma MAZE TRANSILVANIA S.R.L.?
MAZE TRANSILVANIA S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2021.
Ce activitate are MAZE TRANSILVANIA S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 8121, Activităţi generale de curăţenie a clădirilor.
