MAYA AGRO CEREAL FURAJ 2014 SRL
Înființată în 2014 (12 ani) · Sat Bălăceanu Com. Bălăceanu, județul BUZĂU
CUI 32626267· J10/5/2014
Date de identificare
- CUI
- 32626267
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J10/5/2014
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 07/01/2014
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- BĂLĂCEANU 781, Sat Bălăceanu Com. Bălăceanu, județul BUZĂU
- CAEN principal
- 1091, Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
Descrierea firmei MAYA AGRO CEREAL FURAJ 2014 SRL
MAYA AGRO CEREAL FURAJ 2014 SRL, din Sat Bălăceanu Com. Bălăceanu, CUI 32626267, Înființată în 2014. Are ca obiect principal de activitate CAEN 1091, Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 72,3 mii lei, cu un profit net de 10,5 mii lei și 0 angajați.
MAYA AGRO CEREAL FURAJ 2014 SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma MAYA AGRO CEREAL FURAJ 2014 SRL
MAYA AGRO CEREAL FURAJ 2014 SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul BUZĂU.
Întrebări frecvente despre MAYA AGRO CEREAL FURAJ 2014 SRL
Ce cifră de afaceri are MAYA AGRO CEREAL FURAJ 2014 SRL?
În anul 2025, MAYA AGRO CEREAL FURAJ 2014 SRL a raportat o cifră de afaceri de 72,3 mii lei.
Este activă firma MAYA AGRO CEREAL FURAJ 2014 SRL?
MAYA AGRO CEREAL FURAJ 2014 SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2014.
Ce activitate are MAYA AGRO CEREAL FURAJ 2014 SRL?
Obiectul principal de activitate este CAEN 1091, Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă.
