MAVIN STEEL CONSTRUCT S.R.L.

Înființată în 2019 (7 ani) · Sat Satulung Com. Satulung, județul MARAMUREŞ

CUI 40477328· J24/205/2019

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
137 mii lei
423%
Profit net (2025)
61,7 mii lei
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
7 ani

Date de identificare

CUI
40477328
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J24/205/2019
Plătitor TVA
Da
Data înființării
23/01/2019
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Tineretului 8, Sat Satulung Com. Satulung, județul MARAMUREŞ
CAEN principal
2511, Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice

Descrierea firmei MAVIN STEEL CONSTRUCT S.R.L.

MAVIN STEEL CONSTRUCT S.R.L., din Sat Satulung Com. Satulung, CUI 40477328, Înființată în 2019. Are ca obiect principal de activitate CAEN 2511, Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 137 mii lei, cu un profit net de 61,7 mii lei și 1 angajați.

MAVIN STEEL CONSTRUCT S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma MAVIN STEEL CONSTRUCT S.R.L.

MAVIN STEEL CONSTRUCT S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
L.A.I. AsociatL.A.I. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre MAVIN STEEL CONSTRUCT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MAVIN STEEL CONSTRUCT S.R.L.?

În anul 2025, MAVIN STEEL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 137 mii lei.

Este activă firma MAVIN STEEL CONSTRUCT S.R.L.?

MAVIN STEEL CONSTRUCT S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2019.

Ce activitate are MAVIN STEEL CONSTRUCT S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 2511, Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice.