MATH BY ROXANA S.R.L.

Înființată în 2025 (1 ani) · Sat Săcălaz Com. Săcălaz, județul TIMIŞ

CUI 51636607· J2025027236003

DIZOLVARENEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
Profit net (2025)
0 lei
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
1 ani

Date de identificare

CUI
51636607
Stare
DIZOLVARE
Nr. Reg. Com.
J2025027236003
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
15/04/2025
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Sat Săcălaz Com. Săcălaz, județul TIMIŞ
CAEN principal
8559, Alte forme de învăţământ n.c.a.

Descrierea firmei MATH BY ROXANA S.R.L.

MATH BY ROXANA S.R.L., din Sat Săcălaz Com. Săcălaz, CUI 51636607, Înființată în 2025. Are ca obiect principal de activitate CAEN 8559, Alte forme de învăţământ n.c.a.. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

MATH BY ROXANA S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma MATH BY ROXANA S.R.L.

MATH BY ROXANA S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
G.R.M. AsociatG.R.M. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre MATH BY ROXANA S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MATH BY ROXANA S.R.L.?

În anul 2025, MATH BY ROXANA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma MATH BY ROXANA S.R.L.?

MATH BY ROXANA S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea DIZOLVARE, înființată în 2025.

Ce activitate are MATH BY ROXANA S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 8559, Alte forme de învăţământ n.c.a..