MATCONS PROF SRL
Înființată în 2014 (12 ani) · Sat Măgurele Orş. Măgurele, județul ILFOV
CUI 33339934· J2014001944234
Date de identificare
- CUI
- 33339934
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2014001944234
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 02/07/2014
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Mirăslău 38 A, Sat Măgurele Orş. Măgurele, județul ILFOV
- CAEN principal
- 4690, Comerţ cu ridicata nespecializat
Descrierea firmei MATCONS PROF SRL
MATCONS PROF SRL, din Sat Măgurele Orş. Măgurele, CUI 33339934, Înființată în 2014. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4690, Comerţ cu ridicata nespecializat. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 8,1 mil lei, cu un profit net de 133,2 mii lei și 4 angajați.
MATCONS PROF SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma MATCONS PROF SRL
MATCONS PROF SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul ILFOV.
Întrebări frecvente despre MATCONS PROF SRL
Ce cifră de afaceri are MATCONS PROF SRL?
În anul 2025, MATCONS PROF SRL a raportat o cifră de afaceri de 8,1 mil lei.
Este activă firma MATCONS PROF SRL?
MATCONS PROF SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2014.
Ce activitate are MATCONS PROF SRL?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4690, Comerţ cu ridicata nespecializat.
