MATAŞ SILROX S.R.L.
Înființată în 2017 (9 ani) · Sat Podu Cristinii Com. Potlogi, județul DÂMBOVIŢA
CUI 37355380· J2017000396158
Date de identificare
- CUI
- 37355380
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2017000396158
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 07/04/2017
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Căpitan Săvulescu 29, Sat Podu Cristinii Com. Potlogi, județul DÂMBOVIŢA
- CAEN principal
- 4617, Intermedieri în comerţul cu produse alimentare, băuturi şi tutun
Descrierea firmei MATAŞ SILROX S.R.L.
MATAŞ SILROX S.R.L., din Sat Podu Cristinii Com. Potlogi, CUI 37355380, Înființată în 2017. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4617, Intermedieri în comerţul cu produse alimentare, băuturi şi tutun. În anul 2024, cifra de afaceri a fost de 89,6 mii lei, cu un profit net de 0 lei și 1 angajați.
MATAŞ SILROX S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma MATAŞ SILROX S.R.L.
MATAŞ SILROX S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul DÂMBOVIŢA.
Întrebări frecvente despre MATAŞ SILROX S.R.L.
Ce cifră de afaceri are MATAŞ SILROX S.R.L.?
În anul 2024, MATAŞ SILROX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 89,6 mii lei.
Este activă firma MATAŞ SILROX S.R.L.?
MATAŞ SILROX S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2017.
Ce activitate are MATAŞ SILROX S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4617, Intermedieri în comerţul cu produse alimentare, băuturi şi tutun.
