MARICIRCA SILVER S.R.L.

Înființată în 2019 (7 ani) · Sat Soca Com. Banloc, județul TIMIŞ

CUI 41559574· J35/3278/2019

SUSPENDATANEPLĂTITOR TVAINACTIVĂ FISCAL
Cifra de afaceri (2019)
5,1 mii lei
Profit net (2019)
0 lei
Număr de angajați 2019
0
Vechimea firmei
7 ani

Date de identificare

CUI
41559574
Stare
SUSPENDATA
Nr. Reg. Com.
J35/3278/2019
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
26/08/2019
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Sat Soca Com. Banloc, județul TIMIŞ
CAEN principal
9602, Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare

Descrierea firmei MARICIRCA SILVER S.R.L.

MARICIRCA SILVER S.R.L., din Sat Soca Com. Banloc, CUI 41559574, Înființată în 2019. Are ca obiect principal de activitate CAEN 9602, Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare. În anul 2019, cifra de afaceri a fost de 5,1 mii lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

MARICIRCA SILVER S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma MARICIRCA SILVER S.R.L.

MARICIRCA SILVER S.R.L. are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
C.M.E. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre MARICIRCA SILVER S.R.L.

Ce cifră de afaceri are MARICIRCA SILVER S.R.L.?

În anul 2019, MARICIRCA SILVER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5,1 mii lei.

Este activă firma MARICIRCA SILVER S.R.L.?

MARICIRCA SILVER S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea SUSPENDATA, înființată în 2019.

Ce activitate are MARICIRCA SILVER S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 9602, Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare.