MAGNA VISION S.R.L.
Înființată în 2015 (11 ani) · Mun. Râmnicu Vâlcea, județul VÂLCEA
CUI 35314936· J2015000728380
Date de identificare
- CUI
- 35314936
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2015000728380
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 11/12/2015
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Goranu 13A, Mun. Râmnicu Vâlcea, județul VÂLCEA
- CAEN principal
- 4690, Comerţ cu ridicata nespecializat
Descrierea firmei MAGNA VISION S.R.L.
MAGNA VISION S.R.L., din Mun. Râmnicu Vâlcea, CUI 35314936, Înființată în 2015. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4690, Comerţ cu ridicata nespecializat. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1,6 mil lei, cu un profit net de 346,8 mii lei și 1 angajați.
MAGNA VISION S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma MAGNA VISION S.R.L.
MAGNA VISION S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul VÂLCEA.
Întrebări frecvente despre MAGNA VISION S.R.L.
Ce cifră de afaceri are MAGNA VISION S.R.L.?
În anul 2025, MAGNA VISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1,6 mil lei.
Este activă firma MAGNA VISION S.R.L.?
MAGNA VISION S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2015.
Ce activitate are MAGNA VISION S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4690, Comerţ cu ridicata nespecializat.
