LUMA NEAMT SRL

Înființată în 2017 (9 ani) · Orş. Târgu Neamţ, județul NEAMŢ

CUI 38345333· J27/1087/2017

SUSPENDATANEPLĂTITOR TVAINACTIVĂ FISCAL
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
100%
Profit net (2025)
0 lei
100%
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
9 ani

Date de identificare

CUI
38345333
Stare
SUSPENDATA
Nr. Reg. Com.
J27/1087/2017
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
12/10/2017
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Siret 1, Orş. Târgu Neamţ, județul NEAMŢ
CAEN principal
1399, Fabricarea altor articole textile n.c.a.

Descrierea firmei LUMA NEAMT SRL

LUMA NEAMT SRL, din Orş. Târgu Neamţ, CUI 38345333, Înființată în 2017. Are ca obiect principal de activitate CAEN 1399, Fabricarea altor articole textile n.c.a.. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

LUMA NEAMT SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma LUMA NEAMT SRL

LUMA NEAMT SRL are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
U.M.A. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre LUMA NEAMT SRL

Ce cifră de afaceri are LUMA NEAMT SRL?

În anul 2025, LUMA NEAMT SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma LUMA NEAMT SRL?

LUMA NEAMT SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea SUSPENDATA, înființată în 2017.

Ce activitate are LUMA NEAMT SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 1399, Fabricarea altor articole textile n.c.a..