LUKKERD MEDIA S.R.L.
Înființată în 2018 (8 ani) · Mun. Cluj-Napoca, județul CLUJ
CUI 39324878· J12/1904/2018
Date de identificare
- CUI
- 39324878
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J12/1904/2018
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 10/05/2018
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Eugen Ionesco 67, Mun. Cluj-Napoca, județul CLUJ
- CAEN principal
- 4791, Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Descrierea firmei LUKKERD MEDIA S.R.L.
LUKKERD MEDIA S.R.L., din Mun. Cluj-Napoca, CUI 39324878, Înființată în 2018. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4791, Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu o pierdere netă de 109,8 mii lei și 2 angajați.
LUKKERD MEDIA S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma LUKKERD MEDIA S.R.L.
LUKKERD MEDIA S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul CLUJ.
Întrebări frecvente despre LUKKERD MEDIA S.R.L.
Ce cifră de afaceri are LUKKERD MEDIA S.R.L.?
În anul 2025, LUKKERD MEDIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.
Este activă firma LUKKERD MEDIA S.R.L.?
LUKKERD MEDIA S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2018.
Ce activitate are LUKKERD MEDIA S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4791, Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet.
