LOPUŞOC CONSTRUCT SRL
Înființată în 2017 (9 ani) · Sat Rona de Sus Com. Rona de Sus, județul MARAMUREŞ
CUI 37157285· J2017000280240
Date de identificare
- CUI
- 37157285
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2017000280240
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 06/03/2017
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- RONA DE SUS 1047, Sat Rona de Sus Com. Rona de Sus, județul MARAMUREŞ
- CAEN principal
- 4100, Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Descrierea firmei LOPUŞOC CONSTRUCT SRL
LOPUŞOC CONSTRUCT SRL, din Sat Rona de Sus Com. Rona de Sus, CUI 37157285, Înființată în 2017. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4100, Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1 mil lei, cu un profit net de 106,2 mii lei și 6 angajați.
LOPUŞOC CONSTRUCT SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma LOPUŞOC CONSTRUCT SRL
LOPUŞOC CONSTRUCT SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul MARAMUREŞ.
Întrebări frecvente despre LOPUŞOC CONSTRUCT SRL
Ce cifră de afaceri are LOPUŞOC CONSTRUCT SRL?
În anul 2025, LOPUŞOC CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1 mil lei.
Este activă firma LOPUŞOC CONSTRUCT SRL?
LOPUŞOC CONSTRUCT SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2017.
Ce activitate are LOPUŞOC CONSTRUCT SRL?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4100, Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
