LID LAU-DA S.R.L.

Înființată în 2000 (26 ani) · Orş. Otopeni, județul ILFOV

CUI 12717190· J23/123/2000

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
117 mii lei
▲ 69,7%
Profit net (2025)
-52,1 mii lei
▲ 54,3%
Număr de angajați 2025
2
Vechimea firmei
26 ani

Date de identificare

CUI
12717190
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J23/123/2000
Plătitor TVA
Da
Data înființării
28/02/2000
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Oituz 2, Orş. Otopeni, județul ILFOV
CAEN principal
4932, Transporturi cu taxiuri

Descrierea firmei LID LAU-DA S.R.L.

LID LAU-DA S.R.L., din Orş. Otopeni, CUI 12717190, Înființată în 2000. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4932, Transporturi cu taxiuri. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 117 mii lei, cu o pierdere netă de 52,1 mii lei și 2 angajați.

LID LAU-DA S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma LID LAU-DA S.R.L.

LID LAU-DA S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
I.R. AsociatI.R. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre LID LAU-DA S.R.L.

Ce cifră de afaceri are LID LAU-DA S.R.L.?

În anul 2025, LID LAU-DA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 117 mii lei.

Este activă firma LID LAU-DA S.R.L.?

LID LAU-DA S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2000.

Ce activitate are LID LAU-DA S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4932, Transporturi cu taxiuri.