LEVKOM IMPEX SRL

Înființată în 2003 (23 ani) · Sat Zetea Com. Zetea, județul HARGHITA

CUI 15302309· J2003000238192

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
5,2 mil lei
3,7%
Profit net (2025)
1,1 mil lei
121,9%
Număr de angajați 2025
2
Vechimea firmei
23 ani

Date de identificare

CUI
15302309
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2003000238192
Plătitor TVA
Da
Data înființării
20/03/2003
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Sándor 46A, Sat Zetea Com. Zetea, județul HARGHITA
CAEN principal
4684, Comerț cu ridicata al echipamentelor și accesoriilor de feronerie și instalații

Descrierea firmei LEVKOM IMPEX SRL

LEVKOM IMPEX SRL, din Sat Zetea Com. Zetea, CUI 15302309, Înființată în 2003. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4684, Comerț cu ridicata al echipamentelor și accesoriilor de feronerie și instalații. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 5,2 mil lei, cu un profit net de 1,1 mil lei și 2 angajați.

LEVKOM IMPEX SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma LEVKOM IMPEX SRL

LEVKOM IMPEX SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
S.L. AsociatS.L. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre LEVKOM IMPEX SRL

Ce cifră de afaceri are LEVKOM IMPEX SRL?

În anul 2025, LEVKOM IMPEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 5,2 mil lei.

Este activă firma LEVKOM IMPEX SRL?

LEVKOM IMPEX SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2003.

Ce activitate are LEVKOM IMPEX SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4684, Comerț cu ridicata al echipamentelor și accesoriilor de feronerie și instalații.