LEVIS COM 95 SRL

Înființată în 1995 (31 ani) · Sat Vadu Paşii Com. Vadu Paşii, județul BUZĂU

CUI 6957474· J1995000055109

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
43,7 mii lei
98%
Profit net (2025)
0 lei
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
31 ani

Date de identificare

CUI
6957474
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J1995000055109
Plătitor TVA
Da
Data înființării
14/02/1995
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
G VADU PAŞII, Sat Vadu Paşii Com. Vadu Paşii, județul BUZĂU
CAEN principal
3314, Repararea echipamentelor electrice

Descrierea firmei LEVIS COM 95 SRL

LEVIS COM 95 SRL, din Sat Vadu Paşii Com. Vadu Paşii, CUI 6957474, Înființată în 1995. Are ca obiect principal de activitate CAEN 3314, Repararea echipamentelor electrice. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 43,7 mii lei, cu un profit net de 0 lei și 1 angajați.

LEVIS COM 95 SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma LEVIS COM 95 SRL

LEVIS COM 95 SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
N.G.C. AsociatN.C. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre LEVIS COM 95 SRL

Ce cifră de afaceri are LEVIS COM 95 SRL?

În anul 2025, LEVIS COM 95 SRL a raportat o cifră de afaceri de 43,7 mii lei.

Este activă firma LEVIS COM 95 SRL?

LEVIS COM 95 SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 1995.

Ce activitate are LEVIS COM 95 SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 3314, Repararea echipamentelor electrice.