LA PURICE SRL

Înființată în 2003 (23 ani) · Sat Zărneşti Com. Zărneşti, județul BUZĂU

CUI 15875594· J2003000928109

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
6,8 mil lei
▲ 30,7%
Profit net (2025)
2 mil lei
▲ 99,4%
Număr de angajați 2025
12
Vechimea firmei
23 ani

Date de identificare

CUI
15875594
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2003000928109
Plătitor TVA
Da
Data înființării
06/11/2003
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Com. ZARNESTI, Sat Zărneşti Com. Zărneşti, județul BUZĂU
CAEN principal
4941, Transporturi rutiere de mărfuri

Descrierea firmei LA PURICE SRL

LA PURICE SRL, din Sat Zărneşti Com. Zărneşti, CUI 15875594, Înființată în 2003. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4941, Transporturi rutiere de mărfuri. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 6,8 mil lei, cu un profit net de 2 mil lei și 12 angajați.

LA PURICE SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma LA PURICE SRL

LA PURICE SRL are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
S.M. AsociatS.M. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre LA PURICE SRL

Ce cifră de afaceri are LA PURICE SRL?

În anul 2025, LA PURICE SRL a raportat o cifră de afaceri de 6,8 mil lei.

Este activă firma LA PURICE SRL?

LA PURICE SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2003.

Ce activitate are LA PURICE SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4941, Transporturi rutiere de mărfuri.