LA COVEȘAN S.R.L.

Înființată în 2019 (7 ani) · Sat Vâlcele Com. Vâlcele, județul COVASNA

CUI 40441995· J14/31/2019

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
▼ 100%
Profit net (2025)
0 lei
▼ 100%
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
7 ani

Date de identificare

CUI
40441995
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J14/31/2019
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
17/01/2019
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
VÂLCELE 315B, Sat Vâlcele Com. Vâlcele, județul COVASNA
CAEN principal
4711, Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Descrierea firmei LA COVEȘAN S.R.L.

LA COVEȘAN S.R.L., din Sat Vâlcele Com. Vâlcele, CUI 40441995, Înființată în 2019. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4711, Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

LA COVEȘAN S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma LA COVEȘAN S.R.L.

LA COVEȘAN S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
L.I. AsociatL.I. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre LA COVEȘAN S.R.L.

Ce cifră de afaceri are LA COVEȘAN S.R.L.?

În anul 2025, LA COVEȘAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma LA COVEȘAN S.R.L.?

LA COVEȘAN S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2019.

Ce activitate are LA COVEȘAN S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4711, Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun.