LA CĂȘĂRIE S.R.L.

Înființată în 2019 (7 ani) · Sat Vaideeni Com. Vaideeni, județul VÂLCEA

CUI 41921061· J38/1290/2019

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
278,9 mii lei
▲ 17,4%
Profit net (2025)
25,6 mii lei
▲ 280,6%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
7 ani

Date de identificare

CUI
41921061
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J38/1290/2019
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
19/11/2019
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
VAIDEENI 1003, Sat Vaideeni Com. Vaideeni, județul VÂLCEA
CAEN principal
1051, Fabricarea produselor lactate şi a brânzeturilor

Descrierea firmei LA CĂȘĂRIE S.R.L.

LA CĂȘĂRIE S.R.L., din Sat Vaideeni Com. Vaideeni, CUI 41921061, Înființată în 2019. Are ca obiect principal de activitate CAEN 1051, Fabricarea produselor lactate şi a brânzeturilor. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 278,9 mii lei, cu un profit net de 25,6 mii lei și 1 angajați.

LA CĂȘĂRIE S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma LA CĂȘĂRIE S.R.L.

LA CĂȘĂRIE S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
B.M. AsociatB.Ş. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre LA CĂȘĂRIE S.R.L.

Ce cifră de afaceri are LA CĂȘĂRIE S.R.L.?

În anul 2025, LA CĂȘĂRIE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 278,9 mii lei.

Este activă firma LA CĂȘĂRIE S.R.L.?

LA CĂȘĂRIE S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2019.

Ce activitate are LA CĂȘĂRIE S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 1051, Fabricarea produselor lactate şi a brânzeturilor.