KAP EFORIE SRL
Înființată în 2016 (10 ani) · Mun. Constanţa, județul CONSTANŢA
CUI 36513139· J13/2211/2016
Date de identificare
- CUI
- 36513139
- Stare
- SUSPENDATA
- Nr. Reg. Com.
- J13/2211/2016
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 12/09/2016
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Sg. Scarlat Drăgan 27, Mun. Constanţa, județul CONSTANŢA
- CAEN principal
- 5630, Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Descrierea firmei KAP EFORIE SRL
KAP EFORIE SRL, din Mun. Constanţa, CUI 36513139, Înființată în 2016. Are ca obiect principal de activitate CAEN 5630, Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.
KAP EFORIE SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma KAP EFORIE SRL
KAP EFORIE SRL are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul CONSTANŢA.
Întrebări frecvente despre KAP EFORIE SRL
Ce cifră de afaceri are KAP EFORIE SRL?
În anul 2025, KAP EFORIE SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.
Este activă firma KAP EFORIE SRL?
KAP EFORIE SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea SUSPENDATA, înființată în 2016.
Ce activitate are KAP EFORIE SRL?
Obiectul principal de activitate este CAEN 5630, Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.
