JOY CONCEPT S.R.L.

Înființată în 2007 (19 ani) · Sat Spermezeu Com. Spermezeu, județul BISTRIŢA-NĂSĂUD

CUI 22348376· J06/841/2007

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
Profit net (2025)
0 lei
Număr de angajați 2025
0
Vechimea firmei
19 ani

Date de identificare

CUI
22348376
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J06/841/2007
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
03/09/2007
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Sat Spermezeu Com. Spermezeu, județul BISTRIŢA-NĂSĂUD
CAEN principal
5630, Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

Descrierea firmei JOY CONCEPT S.R.L.

JOY CONCEPT S.R.L., din Sat Spermezeu Com. Spermezeu, CUI 22348376, Înființată în 2007. Are ca obiect principal de activitate CAEN 5630, Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

JOY CONCEPT S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma JOY CONCEPT S.R.L.

JOY CONCEPT S.R.L. are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
M.R.V. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre JOY CONCEPT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are JOY CONCEPT S.R.L.?

În anul 2025, JOY CONCEPT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma JOY CONCEPT S.R.L.?

JOY CONCEPT S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2007.

Ce activitate are JOY CONCEPT S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 5630, Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.