ISD ENTERPRISES S.R.L.

Înființată în 2024 (2 ani) · Sat Vişan Com. Bârnova, județul IAŞI

CUI 49461015· J2024000050377

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
237,2 mii lei
0,7%
Profit net (2025)
165,2 mii lei
12,5%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
2 ani

Date de identificare

CUI
49461015
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2024000050377
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
23/01/2024
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Sălcioarei 9D, Sat Vişan Com. Bârnova, județul IAŞI
CAEN principal
8210, Activități de secretariat și servicii-suport

Descrierea firmei ISD ENTERPRISES S.R.L.

ISD ENTERPRISES S.R.L., din Sat Vişan Com. Bârnova, CUI 49461015, Înființată în 2024. Are ca obiect principal de activitate CAEN 8210, Activități de secretariat și servicii-suport. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 237,2 mii lei, cu un profit net de 165,2 mii lei și 1 angajați.

ISD ENTERPRISES S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma ISD ENTERPRISES S.R.L.

ISD ENTERPRISES S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
G.D.Ş. AsociatG.D.Ș. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre ISD ENTERPRISES S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ISD ENTERPRISES S.R.L.?

În anul 2025, ISD ENTERPRISES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 237,2 mii lei.

Este activă firma ISD ENTERPRISES S.R.L.?

ISD ENTERPRISES S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2024.

Ce activitate are ISD ENTERPRISES S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 8210, Activități de secretariat și servicii-suport.