INVITE SYSTEMS S.R.L.

Înființată în 2007 (19 ani) · Orş. Voluntari, județul ILFOV

CUI 22935583· J2023018263405

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
70 mil lei
55,2%
Profit net (2025)
16,2 mil lei
4.436,7%
Număr de angajați 2025
14
Vechimea firmei
19 ani

Date de identificare

CUI
22935583
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2023018263405
Plătitor TVA
Da
Data înființării
14/12/2007
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Bld B-dulPIPERA 1/VIA, Orş. Voluntari, județul ILFOV
CAEN principal
6190, Alte activităţi de telecomunicaţii

Descrierea firmei INVITE SYSTEMS S.R.L.

INVITE SYSTEMS S.R.L., din Orş. Voluntari, CUI 22935583, Înființată în 2007. Are ca obiect principal de activitate CAEN 6190, Alte activităţi de telecomunicaţii. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 70 mil lei, cu un profit net de 16,2 mil lei și 14 angajați.

INVITE SYSTEMS S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma INVITE SYSTEMS S.R.L.

INVITE SYSTEMS S.R.L. are 1 asociat și 0 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
C.T.G. Asociat

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre INVITE SYSTEMS S.R.L.

Ce cifră de afaceri are INVITE SYSTEMS S.R.L.?

În anul 2025, INVITE SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 70 mil lei.

Este activă firma INVITE SYSTEMS S.R.L.?

INVITE SYSTEMS S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2007.

Ce activitate are INVITE SYSTEMS S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 6190, Alte activităţi de telecomunicaţii.