IMPERO FOREST S.R.L.

Înființată în 2017 (9 ani) · Sat Titeşti Com. Titeşti, județul VÂLCEA

CUI 38383078· J38/1057/2017

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
2,2 mil lei
▲ 11,5%
Profit net (2025)
3,7 mii lei
▼ 82,3%
Număr de angajați 2025
4
Vechimea firmei
9 ani

Date de identificare

CUI
38383078
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J38/1057/2017
Plătitor TVA
Da
Data înființării
20/10/2017
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. TOPLIŢA 4, Sat Titeşti Com. Titeşti, județul VÂLCEA
CAEN principal
220, Exploatarea forestieră

Descrierea firmei IMPERO FOREST S.R.L.

IMPERO FOREST S.R.L., din Sat Titeşti Com. Titeşti, CUI 38383078, Înființată în 2017. Are ca obiect principal de activitate CAEN 220, Exploatarea forestieră. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 2,2 mil lei, cu un profit net de 3,7 mii lei și 4 angajați.

IMPERO FOREST S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma IMPERO FOREST S.R.L.

IMPERO FOREST S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
D.R. AsociatD.R. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre IMPERO FOREST S.R.L.

Ce cifră de afaceri are IMPERO FOREST S.R.L.?

În anul 2025, IMPERO FOREST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2,2 mil lei.

Este activă firma IMPERO FOREST S.R.L.?

IMPERO FOREST S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2017.

Ce activitate are IMPERO FOREST S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 220, Exploatarea forestieră.