ILNIK COM S.R.L.

Înființată în 2001 (25 ani) · Mun. Gherla, județul CLUJ

CUI 13799415· J12/470/2001

SUSPENDATANEPLĂTITOR TVAINACTIVĂ FISCAL
Cifra de afaceri (2010)
0 lei
Profit net (2010)
0 lei
Număr de angajați 2010
0
Vechimea firmei
25 ani

Date de identificare

CUI
13799415
Stare
SUSPENDATA
Nr. Reg. Com.
J12/470/2001
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
28/03/2001
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Tudor Vladimirescu 101, Mun. Gherla, județul CLUJ
CAEN principal
4782, Comerţ cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei şi încălţămintei efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe

Descrierea firmei ILNIK COM S.R.L.

ILNIK COM S.R.L., din Mun. Gherla, CUI 13799415, Înființată în 2001. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4782, Comerţ cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei şi încălţămintei efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe. În anul 2010, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu un profit net de 0 lei și 0 angajați.

ILNIK COM S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma ILNIK COM S.R.L.

ILNIK COM S.R.L. are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
B.I. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre ILNIK COM S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ILNIK COM S.R.L.?

În anul 2010, ILNIK COM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma ILNIK COM S.R.L.?

ILNIK COM S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea SUSPENDATA, înființată în 2001.

Ce activitate are ILNIK COM S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4782, Comerţ cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei şi încălţămintei efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe.