ILEX ARCHDESIGN S.R.L.

Înființată în 2018 (8 ani) · Mun. Suceava, județul SUCEAVA

CUI 38651430· J2018000005336

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
353,1 mii lei
▲ 46,9%
Profit net (2025)
148 mii lei
▲ 65,7%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
8 ani

Date de identificare

CUI
38651430
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2018000005336
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
04/01/2018
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Cal. Obcinilor 1, Mun. Suceava, județul SUCEAVA
CAEN principal
7111, Activităţi de arhitectură

Descrierea firmei ILEX ARCHDESIGN S.R.L.

ILEX ARCHDESIGN S.R.L., din Mun. Suceava, CUI 38651430, Înființată în 2018. Are ca obiect principal de activitate CAEN 7111, Activităţi de arhitectură. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 353,1 mii lei, cu un profit net de 148 mii lei și 1 angajați.

ILEX ARCHDESIGN S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma ILEX ARCHDESIGN S.R.L.

ILEX ARCHDESIGN S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
I.L. AsociatI.L. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre ILEX ARCHDESIGN S.R.L.

Ce cifră de afaceri are ILEX ARCHDESIGN S.R.L.?

În anul 2025, ILEX ARCHDESIGN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 353,1 mii lei.

Este activă firma ILEX ARCHDESIGN S.R.L.?

ILEX ARCHDESIGN S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2018.

Ce activitate are ILEX ARCHDESIGN S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 7111, Activităţi de arhitectură.