HYDRO JET GENERAL EXPERT S.R.L.
Înființată în 2020 (6 ani) · Sat Petrilaca de Mureş Com. Gorneşti, județul MUREŞ
CUI 42501678· J26/515/2020
Date de identificare
- CUI
- 42501678
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J26/515/2020
- Plătitor TVA
- Da
- Data înființării
- 14/05/2020
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- PETRILACA DE MUREŞ 5, Sat Petrilaca de Mureş Com. Gorneşti, județul MUREŞ
- CAEN principal
- 8130, Activităţi de înteţinere peisagistică
Descrierea firmei HYDRO JET GENERAL EXPERT S.R.L.
HYDRO JET GENERAL EXPERT S.R.L., din Sat Petrilaca de Mureş Com. Gorneşti, CUI 42501678, Înființată în 2020. Are ca obiect principal de activitate CAEN 8130, Activităţi de înteţinere peisagistică. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1,7 mil lei, cu un profit net de 57,4 mii lei și 5 angajați.
HYDRO JET GENERAL EXPERT S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma HYDRO JET GENERAL EXPERT S.R.L.
HYDRO JET GENERAL EXPERT S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul MUREŞ.
Întrebări frecvente despre HYDRO JET GENERAL EXPERT S.R.L.
Ce cifră de afaceri are HYDRO JET GENERAL EXPERT S.R.L.?
În anul 2025, HYDRO JET GENERAL EXPERT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1,7 mil lei.
Este activă firma HYDRO JET GENERAL EXPERT S.R.L.?
HYDRO JET GENERAL EXPERT S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2020.
Ce activitate are HYDRO JET GENERAL EXPERT S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 8130, Activităţi de înteţinere peisagistică.
