HÂRTOPANU IOAN CONSTRUCT S.R.L.

Înființată în 2021 (5 ani) · Sat Todireşti Com. Todireşti, județul IAŞI

CUI 45000108· J22/3325/2021

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
332,4 mii lei
▼ 62,9%
Profit net (2025)
-32,9 mii lei
▼ 109,3%
Număr de angajați 2025
4
Vechimea firmei
5 ani

Date de identificare

CUI
45000108
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J22/3325/2021
Plătitor TVA
Da
Data înființării
04/10/2021
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Sat Todireşti Com. Todireşti, județul IAŞI
CAEN principal
4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Descrierea firmei HÂRTOPANU IOAN CONSTRUCT S.R.L.

HÂRTOPANU IOAN CONSTRUCT S.R.L., din Sat Todireşti Com. Todireşti, CUI 45000108, Înființată în 2021. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 332,4 mii lei, cu o pierdere netă de 32,9 mii lei și 4 angajați.

HÂRTOPANU IOAN CONSTRUCT S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma HÂRTOPANU IOAN CONSTRUCT S.R.L.

HÂRTOPANU IOAN CONSTRUCT S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
H.I.D. AsociatH.I.D. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre HÂRTOPANU IOAN CONSTRUCT S.R.L.

Ce cifră de afaceri are HÂRTOPANU IOAN CONSTRUCT S.R.L.?

În anul 2025, HÂRTOPANU IOAN CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 332,4 mii lei.

Este activă firma HÂRTOPANU IOAN CONSTRUCT S.R.L.?

HÂRTOPANU IOAN CONSTRUCT S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2021.

Ce activitate are HÂRTOPANU IOAN CONSTRUCT S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4120, Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.