HALUNDA BEST S.R.L.

Înființată în 2021 (5 ani) · Orş. Bragadiru, județul ILFOV

CUI 45038978· J2021006225239

ACTIVANEPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2024)
0 lei
▼ 100%
Profit net (2024)
-504 lei
▲ 65,7%
Număr de angajați 2024
0
Vechimea firmei
5 ani

Date de identificare

CUI
45038978
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2021006225239
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
11/10/2021
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Mărgelelor 27, Orş. Bragadiru, județul ILFOV
CAEN principal
8122, Activităţi specializate de curăţenie

Descrierea firmei HALUNDA BEST S.R.L.

HALUNDA BEST S.R.L., din Orş. Bragadiru, CUI 45038978, Înființată în 2021. Are ca obiect principal de activitate CAEN 8122, Activităţi specializate de curăţenie. În anul 2024, cifra de afaceri a fost de 0 lei, cu o pierdere netă de 504 lei și 0 angajați.

HALUNDA BEST S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma HALUNDA BEST S.R.L.

HALUNDA BEST S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
G.E. AsociatG.E. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre HALUNDA BEST S.R.L.

Ce cifră de afaceri are HALUNDA BEST S.R.L.?

În anul 2024, HALUNDA BEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei.

Este activă firma HALUNDA BEST S.R.L.?

HALUNDA BEST S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2021.

Ce activitate are HALUNDA BEST S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 8122, Activităţi specializate de curăţenie.