GP SAGEATA PROD S.R.L.

Înființată în 1992 (34 ani) · Mun. Tulcea, județul TULCEA

CUI 106541· J2022000231365

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
17,4 mil lei
▼ 37,1%
Profit net (2025)
2,1 mil lei
▼ 0,7%
Număr de angajați 2025
66
Vechimea firmei
34 ani

Date de identificare

CUI
106541
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2022000231365
Plătitor TVA
Da
Data înființării
26/11/1992
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Aleea Albatros 2, Mun. Tulcea, județul TULCEA
CAEN principal
4211, Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

Descrierea firmei GP SAGEATA PROD S.R.L.

GP SAGEATA PROD S.R.L., din Mun. Tulcea, CUI 106541, Înființată în 1992. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4211, Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 17,4 mil lei, cu un profit net de 2,1 mil lei și 66 angajați.

GP SAGEATA PROD S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma GP SAGEATA PROD S.R.L.

GP SAGEATA PROD S.R.L. are 3 asociați și 0 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
A.A.L. AsociatA.B.M. AsociatA.S.G. Asociat

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre GP SAGEATA PROD S.R.L.

Ce cifră de afaceri are GP SAGEATA PROD S.R.L.?

În anul 2025, GP SAGEATA PROD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 17,4 mil lei.

Este activă firma GP SAGEATA PROD S.R.L.?

GP SAGEATA PROD S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 1992.

Ce activitate are GP SAGEATA PROD S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 4211, Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor.