GOUROYNAKIA HPEIROY S.R.L.
Înființată în 2022 (4 ani) · Sat Scurtu Com. Berleşti, județul GORJ
CUI 45559798· J18/108/2022
Date de identificare
- CUI
- 45559798
- Stare
- SUSPENDATA
- Nr. Reg. Com.
- J18/108/2022
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 01/02/2022
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Principală 47, Sat Scurtu Com. Berleşti, județul GORJ
- CAEN principal
- 4621, Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat
Descrierea firmei GOUROYNAKIA HPEIROY S.R.L.
GOUROYNAKIA HPEIROY S.R.L., din Sat Scurtu Com. Berleşti, CUI 45559798, Înființată în 2022. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4621, Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat. În anul 2022, cifra de afaceri a fost de 465,1 mii lei, cu o pierdere netă de 3,6 mii lei și 0 angajați.
GOUROYNAKIA HPEIROY S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma GOUROYNAKIA HPEIROY S.R.L.
GOUROYNAKIA HPEIROY S.R.L. are 0 asociați și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul GORJ.
Întrebări frecvente despre GOUROYNAKIA HPEIROY S.R.L.
Ce cifră de afaceri are GOUROYNAKIA HPEIROY S.R.L.?
În anul 2022, GOUROYNAKIA HPEIROY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 465,1 mii lei.
Este activă firma GOUROYNAKIA HPEIROY S.R.L.?
GOUROYNAKIA HPEIROY S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea SUSPENDATA, înființată în 2022.
Ce activitate are GOUROYNAKIA HPEIROY S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4621, Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat.
