GOLDINIS TERA CAR S.R.L.

Înființată în 2016 (10 ani) · Mun. Timişoara, județul TIMIŞ

CUI 35803835· J35/2282/2020

SUSPENDATANEPLĂTITOR TVAINACTIVĂ FISCAL
Cifra de afaceri (2019)
299,5 mii lei
▲ 9,1%
Profit net (2019)
161,6 mii lei
▲ 9,7%
Număr de angajați 2019
1
Vechimea firmei
10 ani

Date de identificare

CUI
35803835
Stare
SUSPENDATA
Nr. Reg. Com.
J35/2282/2020
Plătitor TVA
Nu
Data înființării
15/03/2016
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Str. Palanca 2, Mun. Timişoara, județul TIMIŞ
CAEN principal
7711, Activităţi de închiriere şi leasing cu autoturisme şi autovehicule rutiere uşoare

Descrierea firmei GOLDINIS TERA CAR S.R.L.

GOLDINIS TERA CAR S.R.L., din Mun. Timişoara, CUI 35803835, Înființată în 2016. Are ca obiect principal de activitate CAEN 7711, Activităţi de închiriere şi leasing cu autoturisme şi autovehicule rutiere uşoare. În anul 2019, cifra de afaceri a fost de 299,5 mii lei, cu un profit net de 161,6 mii lei și 1 angajați.

GOLDINIS TERA CAR S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma GOLDINIS TERA CAR S.R.L.

Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre GOLDINIS TERA CAR S.R.L.

Ce cifră de afaceri are GOLDINIS TERA CAR S.R.L.?

În anul 2019, GOLDINIS TERA CAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 299,5 mii lei.

Este activă firma GOLDINIS TERA CAR S.R.L.?

GOLDINIS TERA CAR S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea SUSPENDATA, înființată în 2016.

Ce activitate are GOLDINIS TERA CAR S.R.L.?

Obiectul principal de activitate este CAEN 7711, Activităţi de închiriere şi leasing cu autoturisme şi autovehicule rutiere uşoare.