GLOBAL EXPERTCONT SRL

Înființată în 2016 (10 ani) · Mun. Botoşani, județul BOTOŞANI

CUI 36213077· J2016000297078

ACTIVAPLĂTITOR TVA
Cifra de afaceri (2025)
212,4 mii lei
▼ 45,8%
Profit net (2025)
48,4 mii lei
▼ 78,1%
Număr de angajați 2025
1
Vechimea firmei
10 ani

Date de identificare

CUI
36213077
Stare
ACTIVA
Nr. Reg. Com.
J2016000297078
Plătitor TVA
Da
Data înființării
16/06/2016
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Sediu social
Cal. Naţională 16, Mun. Botoşani, județul BOTOŞANI
CAEN principal
6920, Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal

Descrierea firmei GLOBAL EXPERTCONT SRL

GLOBAL EXPERTCONT SRL, din Mun. Botoşani, CUI 36213077, Înființată în 2016. Are ca obiect principal de activitate CAEN 6920, Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 212,4 mii lei, cu un profit net de 48,4 mii lei și 1 angajați.

GLOBAL EXPERTCONT SRL, evoluția cifrei de afaceri și a profitului

Știi cu cine lucrezi?

Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.

Creează cont gratuit

Cine gestionează firma GLOBAL EXPERTCONT SRL

GLOBAL EXPERTCONT SRL are 2 asociați și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.

Autentifică-te
G.C.I. AsociatG.G.C. AsociatG.G.C. AdministratorG.C.I. Administrator

Află tot ce contează despre această companie

Întrebări frecvente despre GLOBAL EXPERTCONT SRL

Ce cifră de afaceri are GLOBAL EXPERTCONT SRL?

În anul 2025, GLOBAL EXPERTCONT SRL a raportat o cifră de afaceri de 212,4 mii lei.

Este activă firma GLOBAL EXPERTCONT SRL?

GLOBAL EXPERTCONT SRL figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2016.

Ce activitate are GLOBAL EXPERTCONT SRL?

Obiectul principal de activitate este CAEN 6920, Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal.