GIFT BY GAGA S.R.L.
Înființată în 2023 (3 ani) · Sector 2 Mun. Bucureşti, județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI
CUI 49343885· J40/24893/2023
Date de identificare
- CUI
- 49343885
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J40/24893/2023
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 28/12/2023
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. G-ral Traian Doda 16, Sector 2 Mun. Bucureşti, județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI
- CAEN principal
- 9003, Activităţi de creaţie artistică
Descrierea firmei GIFT BY GAGA S.R.L.
GIFT BY GAGA S.R.L., din Sector 2 Mun. Bucureşti, CUI 49343885, Înființată în 2023. Are ca obiect principal de activitate CAEN 9003, Activităţi de creaţie artistică. În anul 2024, cifra de afaceri a fost de 1 mii lei, cu un profit net de 101 lei și 0 angajați.
GIFT BY GAGA S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma GIFT BY GAGA S.R.L.
GIFT BY GAGA S.R.L. are 1 asociat și 1 administrator. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Întrebări frecvente despre GIFT BY GAGA S.R.L.
Ce cifră de afaceri are GIFT BY GAGA S.R.L.?
În anul 2024, GIFT BY GAGA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1 mii lei.
Este activă firma GIFT BY GAGA S.R.L.?
GIFT BY GAGA S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2023.
Ce activitate are GIFT BY GAGA S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 9003, Activităţi de creaţie artistică.
