GEODRILL INVEST S.R.L.
Înființată în 2023 (3 ani) · Mun. Râmnicu Vâlcea, județul VÂLCEA
CUI 48218590· J2023000471384
Date de identificare
- CUI
- 48218590
- Stare
- ACTIVA
- Nr. Reg. Com.
- J2023000471384
- Plătitor TVA
- Nu
- Data înființării
- 24/05/2023
- Forma juridică
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Sediu social
- Str. Calea lui Traian 56, Mun. Râmnicu Vâlcea, județul VÂLCEA
- CAEN principal
- 4313, Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
Descrierea firmei GEODRILL INVEST S.R.L.
GEODRILL INVEST S.R.L., din Mun. Râmnicu Vâlcea, CUI 48218590, Înființată în 2023. Are ca obiect principal de activitate CAEN 4313, Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii. În anul 2025, cifra de afaceri a fost de 48,4 mii lei, cu un profit net de 17,8 mii lei și 1 angajați.
GEODRILL INVEST S.R.L., evoluția cifrei de afaceri și a profitului
Știi cu cine lucrezi?
Vezi datele complete înainte de a începe colaborarea: risc, dosare, datorii, acționariat. Cont gratuit, în două minute.
Cine gestionează firma GEODRILL INVEST S.R.L.
GEODRILL INVEST S.R.L. are 1 asociat și 2 administratori. Administratorii, rețeaua de firme conectate și acționariatul se văd din cont, cu abonamentul potrivit.
Află tot ce contează despre această companie
Verdict de risc, limită de credit recomandată și restanțele ANAF.
Urmărește firmele importante și primești alerte la orice schimbare.
Litigiile firmei, cu părțile, stadiile și soluțiile.
Contractele cu statul din SICAP și achizițiile europene din TED.
Banii europeni și ajutoarele de stat primite, sursă cu sursă.
Liste de firme cu date de contact, filtrate pentru vânzări.
Firme similare
Firme cu același cod CAEN din județul VÂLCEA.
Întrebări frecvente despre GEODRILL INVEST S.R.L.
Ce cifră de afaceri are GEODRILL INVEST S.R.L.?
În anul 2025, GEODRILL INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 48,4 mii lei.
Este activă firma GEODRILL INVEST S.R.L.?
GEODRILL INVEST S.R.L. figurează la Registrul Comerțului cu starea ACTIVA, înființată în 2023.
Ce activitate are GEODRILL INVEST S.R.L.?
Obiectul principal de activitate este CAEN 4313, Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii.
